15005.
403. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
13
Dr. Kunc Adolf: Szombathely-Savaria rendezett tanácsú város monographiája I. rész. Szombathely, 1880, Bertalanffy József. Újrakötött egészvászon kötés, belül a címlapon javításokkal, elején felvágatlan lapok, 1 képtáblával (Knebel Ferencz fényképe a városról fénynyomat formában).