17178.
403. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 400 HUF
Dr. Richard J.: Oczeánográfia. Fordította Dr. Pécsi Albert. Bp.,1912. Kir. M. Természettudományi Társulat, XI+576 p. Számos szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Kiadói, illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel.