17177.
403. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Darwin, Charles: Az ember származása és az ivari kiválás. I-II. kötet. Ford.: Dr. Entz Géza, Dr. Fülöp Zsigmond, Dr. Madzsar József. Természettudományi Könyvtár. Bp., 1910, Athenaeum. 418+344 p + XXXII t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kisebb foltokkal, ázásnyommal.