Tolnay Kálmán: Vadászok szakácskönyve. Bp., 1960,Minerva. Kiadói félvá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Bucher/Bucher-Jagd~1500008/Tolnay-Kalman-Vadaszok-szakacskonyve-Bp-1960-Minerva-Kiadoi-felvaszon-kotesben-kopot~II2477218
2477218
17155
403
Books: Hunting
Beschreibung: Tolnay Kálmán: Vadászok szakácskönyve. Bp., 1960,Minerva. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval.
: hsz