Papp László-Varga Gábor: Erdészeti termőhely és növényismeret. Bp., 19... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Bucher/Bucher-Jagd~1500008/Papp-Laszlo-Varga-Gabor-Erdeszeti-termohely-es-novenyismeret-Bp-1954-Mezogazdasagi-S~II2480492
2480492
17156
403
Books: Hunting
Beschreibung: Papp László-Varga Gábor: Erdészeti termőhely és növényismeret. Bp., 1954, Mezőgazdasági. Szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.
: hsz
Katalognummer: