Serény János: DÃszÃtÅ‘ szobrász-, műmárvány- és műkÅ‘munkák kivitelezése... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500006/Sereny-Janos-Diszito-szobrasz-mumarvany-es-mukomunkak-kivitelezese-Bp-1955-Mu~II2480052
2480052
16605
403
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Serény János: DÃszÃtÅ‘ szobrász-, műmárvány- és műkÅ‘munkák kivitelezése. Bp., 1955, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kopott egészvászon-kötés. Megjelent 1000 példányban.
: hsz