Mihalik Sándor: Szentpéteri József ötvösmester élete, önéletírása, művei. Bp.,1954, Képzőművészeti Alap. A címlapot és a betűdíszeket tervezte: Filo. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott félvászonkötésben.