Ismeretlen művész: Táborozás. cca. 1900. Bronz plasztika, korabeli sér... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Skulpturen-Statuetten-Plaketten~500005/Ismeretlen-muvesz-Taborozas-cca-1900-Bronz-plasztika-korabeli-serult-keretben-8x13-5cm~II2469925
2469925
11641
402
Sculptures, statuettes, plaques
Beschreibung: Ismeretlen művész: Táborozás. cca. 1900. Bronz plasztika, korabeli sérült keretben. 8x13,5cm
: karap_norbert