Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 42

11600.

Rufpreis:
180 000 HUF
486,49
529,41
Ponsart, Paul (1882-1915, francia szobrász) - Női akt öntött, patinázott bronzfigura, párnán térdelő, láncot maga köré tekerő nő, kerek márvány talapzaton, a párnán jelzett: Paul Ponsart, m: 29 cm, d:20cm (után öntés)
11601.

Ponsart, Paul (1882-1915, francia szobrász) - "Női akt" öntött, patinázott bronzfigura, párnán térdelő, láncot maga köré tekerő nő, kerek márvány talapzaton, a párnán jelzett: "Paul Ponsart", m: 29 cm, d:20cm (után öntés)

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
cca 1900 Ferenc József (1830-1916) osztrák császár, magyar király és Wittelsbach Erzsébet Sisi (1837-1898) osztrák császárné, magyar királyné bronz mellszoborok, jelzések nélkül, a Sisi szobron patinával, m: 11 és 12 cm
11602.

cca 1900 Ferenc József (1830-1916) osztrák császár, magyar király és Wittelsbach Erzsébet 'Sisi' (1837-1898) osztrák császárné, magyar királyné bronz mellszoborok, jelzések nélkül, a Sisi szobron patinával, m: 11 és 12 cm

Rufpreis:
38 000 HUF
102,70
111,76
Kutas László (1936-): Karmester fiú. Bronz, jelzés nélkül, m:24 cm.
11603.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
11604.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,70
111,76
Franz Iffland (1862-1935): Filette a széken a macskájával. Öntött patinázott bronz. Jelzett. Párizsi öntöde. m: 22cm. Franz Iffland német szobrász és festő volt, aki a 19. század végén és a 20. század elején dolgozott. 1862-ben született a Porosz Királyságban, Berlinben. Szobrainak többségét a jugendstil mozgalom befolyásolta, de karrierje végén, az 1920-as évek közepétől kezdve számos art deco szobrot készített. (után öntés)
11605.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Tanító Buddha (jnana mudra). Patinázott öntött bronz. XX. század közepe. m: 21 cm A jnana szanszkritul bölcsességet vagy tudást jelent, a mudra pedig pecsétet vagy gesztust. A hüvelykujj a legfelsőbb lelket, a mutatóujj pedig az egyéni lelket jelképezi. Ez a mudra azt a bölcsességet jelképezi, hogy az egyéni lélek egy a legfelsőbb lélekkel.
11606.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,70
111,76
Tóth Valéria (1943- ): Merengő. Jelzett, műgyanta, képcsarnok etikettel. m: 37 cm
11607.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Zulu férfi büszt. Szerpentinből, márványból és gránitból készült mellszobor. Jelzett: Gsehton. m:15cm
11608.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Joseph Mabena: Zulu női büszt. Szerpentinből, márványból és gránitból készült mellszobor. Jelzett: J. Mabena. m:15cm
11609.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15
11610.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Melocco Miklós (1935 - ): 4 db bronz plakett: Vadász, Halász, Madarász, Szántóvető. Jelzettek, fa alapon. d: 3 mm
11611.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF