10479.
402. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Olvashatatlan jelzéssel, a XX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Női portré, 1976. Olaj, vászon. Fa keretben. 65x53 cm