10478.
402. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. közepén működött magyar festő alkotása: Balatoni látkép. Olaj, vászon. Javított. Fa keretben. 100×75 cm