10643.
402. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Városrészlet. Vegyes technika, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 23×19 cm