10644.
402. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Kiskun Ferenc ?): Anyám. Ceruza, papír. Lap bal alsó sarkában törésnyommal. Plexiüvegezett, kissé sérült fa keretben. 44×30,5 cm