Bálint jelzéssel: Kompozíció. Olaj, bőr. Sérült. Fa keretben. 47x98 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500006/Balint-jelzessel-Kompozicio-Olaj-bor-Serult-Fa-keretben-47x98-cm~II2470805
2470805
10495
402
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Bálint jelzéssel: Kompozíció. Olaj, bőr. Sérült. Fa keretben. 47x98 cm
: pelikán_kristóf