10494.
402. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Baksay Imre jelzéssel: Ásító inas. Rézkarc, papír, Jelzett, üvegezett keretben, 24x17 cm