Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 466
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2445452
10012
402
3400
Badacsonyi Sándor (1949): Csendélet torzóval. Színes rézkarc, akvatinta, papír, jelzett, számozott (52/100), gyűrődésekkel, törésnyommal, 29,5x24,5 cm
2469033
10013
402
2470846
10014
402
Bajor Ágost (1892-1958): Libapásztor. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben. 16x21 cm
2472623
10015
402
Baky Albert (1868-1944): Virágzó fák. Olaj, karton, jelzett. Kissé sérült, korabeli dekoratív fa keretben. 23×33 cm 2472626
10016
402
Baky Albert (1868-1944): Szarvas a hóban. Olaj, karton, jelzett. Korabeli dekoratív, kissé kopott fa keretben. 23×33 cm 2437260
10017
402
Bálint Endre (1914-1986): Gyontatószék. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. 28x37 cm
2434758
10018
402
Balla Margit (1947-): A győztes. Rézkarc, papír, jelzett. Lap alja kissé foltos, bal alsó sarkában kissé sérült. 28,5×19 cm 2467848
10019
402
Balog Marianna (1967-): Naplemente. Olaj, vászon, jelzett, 50×70 cm 2467847
10020
402
Balog Marianna (1967-): Blue and orange. Olaj, vászon, jelzés nélkül, 50×70 cm
2467470
10021
402
Bálványos Huba (1938-2011): Bartók emléklap. Linómetszet, papír. Jelzett. Számozott (16/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 36,5x33,5 cm. 2473310
10022
402
2474285
10023
402
4200
Baranyai Ferenc (?-): Lovaskocsi, 1948. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 21×30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF