Balog Marianna (1967-): Blue and orange. Olaj, vászon, jelzés nélkül,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Balog-Marianna-1967-Blue-and-orange-Olaj-vaszon-jelzes-nelkul-50C39770-cm~II2467847
2467847
10020
402
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Balog Marianna (1967-): Blue and orange. Olaj, vászon, jelzés nélkül, 50×70 cm
: pelikán_kristóf