Baky Albert (1868-1944): Szarvas a hóban. Olaj, karton, jelzett. Korab... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Baky-Albert-1868-1944-Szarvas-a-hoban-Olaj-karton-jelzett-Korabeli-dekorativ-kisse-kopott~II2472626
2472626
10016
402
Beschreibung: Baky Albert (1868-1944): Szarvas a hóban. Olaj, karton, jelzett. Korabeli dekoratív, kissé kopott fa keretben. 23×33 cm
: pelikán_kristóf