10453. 402. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 800 HUF
0 HUF
Vetlényi Zsolt (1967-): Repülő bálna és alvó koalák (cím nélkül), 1989. Rézkarc, ofszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 14×23 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf