10312. 402. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
18 000 HUF
13
0 HUF
Pogány Géza (1927-2001): Apokalypsis. Olaj, fém, vörösréz, plasztika, farost, jelzett, datált (1969), hátoldalán címkén feliratozott, 100x80
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert