Pető János (1940-2009): Öreg házak. Olaj, papír. Üvegezett fa keretben... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Peto-Janos-1940-2009-Oreg-hazak-Olaj-papir-Uvegezett-fa-keretben-22-5x50-cm~II2420061
2420061
10311
402
Rufpreis:
9 000 HUF 24,32 EUR , 26,47 USD
Beschreibung: Pető János (1940-2009): Öreg házak. Olaj, papír. Üvegezett fa keretben. 22,5x50 cm
: karap_norbert