15590.
402. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
3 000 HUF
Magyar sísport 1913-1933. Szerk.: Hensch Aladár. Olgyai Aladár és Viktor rajzaival. Bp., 1933, Magyar Síszövetség (Stádium-ny.). 312+VIII p. Szövegközi képekkel, oldalszámozáson kívüli fekete-fehér képtáblákkal illusztrálva, korabeli hirdetésekkel. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.