Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 18

15590.

Rufpreis:
3 000 HUF
XXI. Testnevelési utasítás. I.-II. rész (12 db füzet). Az Országos Testnevelési Tanács kiadványa. Bp, 1926, Stádium. Papírkötésben. Hiánytalan állapotban, kissé szakadt papír védőmappában.   XXI Testnevelési utasítás I. rész. Általános szabályok.  II. rész. Testnevelés és sportágak.  1. füzet. Játékok.  2. füzet. Szabadgyakorlatok.  3. füzet. Atlétika.  4. füzet. Szergyakorlatok.  5. füzet. Úszás.  6-A. füzet. A görög-római birkózás.  6-B. füzet. Támadó és védősportok: Ökölvívás (Boxolás).  7. füzet. Kerékpározás.  8. füzet. Síelés.  9. füzet. Céllövősport.  10. füzet. Egyéb ágak.
15591.

Rufpreis:
4 000 HUF
15592.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
B. K. S. Iyengar: Jóga új megvilágításban. Ford.: Pressing Lajos. [Bp.], 1999., Saxum. Kiadói kartonált papírkötés.
15593.

Rufpreis:
2 000 HUF
Wild Ferenc-Szaniszló József: Hegymászók könyve. Bukarest, 1978, Kriterion. Gazdag fekete-fehér szövegközti ábrákkal, képekkel és fotókkal illusztrált. Kiadói műbőr kötés, laza fűzéssel, kis kopásnyomokkal.
15594.

Rufpreis:
1 600 HUF
15595.

Rufpreis:
1 000 HUF
Christopher Hilton: Ayrton Senna. A Froma-1 géniusza. Bp., 1991, Hunga-Print. Kiadói papírkötés, utolsó néhány lap alsó sarka kissé gyűrött.
15596.

Rufpreis:
1 200 HUF
Leyrer Richárd, Szabó Julianna: A kung-fu királya. Bruce Lee és a jeet kune do. Bp., [1987], Lapkiadó Vállalat. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + Malcolm Cook: 101 focigyakorlat 12-16 éveseknek. Ford.: Soós András. Pécs, 2011, Alexandra. 128 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón ragasztónyommal, egyébként jó állapotban.
15597.

Rufpreis:
1 000 HUF
15598.

Rufpreis:
1 400 HUF
Endrődi Lajos: Akik nem ismerik a félelmet. Bp., é.n. Sportpropaganda Vállalat. Kiadói papírkötés.
15599.

Rufpreis:
1 000 HUF
15600.

Rufpreis:
1 000 HUF
Plavecz Tamás: Judo kisenciklopédia. Zalaegerszeg, 1988, HungariaSport. Kiadói papírkötés.
15601.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF