15595.
402. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Dernői Kocsis László (szerk.): A sport. Budapest, é.n., Pesti Napló Rt.-Az Est Lapkiadó Rt.-Magyarország Napilap Rt. Kiadói, kissé kopott egészvászon kötés, Byssz Róbert illusztrációival.