17827. 402. Gelaufene Fernauktion Bücher: Religion
2 000 HUF
0 HUF
Zádori Ev. János: A Jézus szíve ájtatosságának története, mivolta, hittani alapjai. Bp.-Esztergom, 1878, Tettey-Buzárovits. Félvászon kötés, festett lapszélek, javított kötés, kopottas állapotban.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor