Dr. Czaich Árpád Gilbert-Fráter Aladár: X. Pius pápa életének és uralkodásának története napjainkig. Bp., 1907, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés kopottas állapotban, sérült gerinccel és kijáró lapokkal. Intézményi bélyegzővel.