Vittorio Mussolini: Légi háború Abessziniában. Fordította: Brelich Mar... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~1500007/Vittorio-Mussolini-Legi-haboru-Abessziniaban-Forditotta-Brelich-Mario-Vilagjarok-Utaza~II2295822
2295822
16576
402
Books: Military
Beschreibung: Vittorio Mussolini: Légi háború Abessziniában. Fordította: Brelich Mario. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, fekete-fehér fotókkal.
: hsz