Mölders und seine Männer. Hrsg. von Oberstleutnant Fritz von Forell. Graz, 1941., Steierische Verlagsanstalt, 216 p.+ 32 (fekete-fehér fotókat tartalmazó képtáblák) t. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.