10573.
401. Gelaufene Fernauktion
Stich
36 000 HUF
97,30 EUR, 105,88 USD
Westall, Richard (1765-1836) után: Aragóniai Katalin VIII. Henrik előtt. Színes litográfia, papír. Jelzés nélkül. Kartonra kasírozva. Lap széle kissé sérült., karton kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 45,5x59,5 cm