2 db antik, XIX. sz. divat metszet, színezett litográfia, papír, kissé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/2-db-antik-XIX-sz-divat-metszet-szinezett-litografia-papir-kisse-kopott-uvegezett-fa-kere~II2466158
2466158
10574
401
Engravings
Beschreibung: 2 db antik, XIX. sz. divat metszet, színezett litográfia, papír, kissé kopott üvegezett fa keretben, 18x14,5 cm
: pelikán_kristóf