Scheiber jelzéssel: Hölgy portré. Pasztell, akvarell, papír. Sérült. F... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Scheiber-jelzessel-Holgy-portre-Pasztell-akvarell-papir-Serult-Feltekerve-76x62-cm~II2442080
2442080
10423
401
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Scheiber jelzéssel: Hölgy portré. Pasztell, akvarell, papír. Sérült. Feltekerve. 76x62 cm
: pelikán_kristóf