Sas Maria jelzéssel: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír. Üvegezett fa ker... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Sas-Maria-jelzessel-Hegyvideki-taj-Akvarell-papir-Uvegezett-fa-keretben-25x37-5-cm~II2440881
2440881
10422
401
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Sas Maria jelzéssel: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 25x37,5 cm.
: tm