Barcsay jelzéssel: Asztalnál. Olaj, vászon. 38x46 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Barcsay-jelzessel-Asztalnal-Olaj-vaszon-38x46-cm~II2440769
2440769
10324
401
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Barcsay jelzéssel: Asztalnál. Olaj, vászon. 38x46 cm