10323.
401. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Barcsay jelzéssel: Alakok. Vegyes technika, papír, sérült. Sérült, üvegezett fa keretben. 59x74 cm