10037. 401. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
800 HUF
0 HUF
Tölgyessy Artúr (1853-1920) festménye után, Chabada Béla (1878-?): Kertek alatt. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, paszpartuban, 15×20,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tm