Családi Krisztina (?-): Graffiti. Vegyes technika, papír, jelzett, ker... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Csaladi-Krisztina-Graffiti-Vegyes-technika-papir-jelzett-keretben-14C3978-cm~II2361346
2361346
10038
401
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Családi Krisztina (?-): Graffiti. Vegyes technika, papír, jelzett, keretben, 14×8 cm
: karap_norbert