17166.
401. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Vadász Elemér: Elemző földtan. (Bevezetés a földtanba). Szerk.: Jakucs Lászlóné. Bp., 1955, Akadémiai Kiadó. 516 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, kihajtható térképekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel. Megjelent 1000 példányban.