Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 26

17153.

Rufpreis:
6 000 HUF
17154.

Rufpreis:
5 000 HUF
Jeges Sándor - Vidor János: Mit rajzolunk a természetrajzórán. Orosháza, 1947, Németh Nyomda. Papír mappában, jó állapotban.
17155.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
9
Torday Ferenc: Orvosi műszótár. Bp., 1948. Novák és tsa. Kiadói egészvászon kötésben.
17156.

Rufpreis:
2 000 HUF
17157.

Rufpreis:
2 000 HUF
Bárdos György: Az élet árnyoldalai: Fájdalom, öregedés, halál. Viselkedés élettan 2. Bp., 2006., Scolar. Kiadói papírkötés,
17158.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
17159.

Rufpreis:
2 000 HUF
Tóth László, Várady Jenő: A lipicai ló Magyarországon. Bp., 1980, Mezőgazdaság Kiadó. 144 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, ajándékozási bejegyzéssel.
17160.

Rufpreis:
1 600 HUF
Vitális István: Földrajz I. A gymnásiumok és reáliskolák számára. I. kötet. A középiskolák I. osztálya számára. Földrajzi alapismeretek és a magyar korona országainak földrajza. Bp, 1900, Lampel Róbert (Wodianer F. és fiai). 69 fekete-fehér képpel illusztrálva. Foltos, kopott egészvászon kötésben, sérült gerinccel és meglazult kötéssel.
17161.

Rufpreis:
1 800 HUF
17162.

Rufpreis:
1 400 HUF
Dr. Pécsi Márton, Sárfalvi Béla: Magyarország földrajza. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó. 327 p. Számos képpel illusztrálva, 3 kihajtható melléklettel. Átkötött egészvászon-kötés.
17163.

Rufpreis:
1 600 HUF
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 251 + XLVIII p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.
17164.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF