17172.
401. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Egészség-naptár. Szerk.: Dr. Schuschny Henrik. Bp., 1911, "PetÅ‘fi" Irodalmi Vállalat (Pesti Alfréd). Több korabeli reklámmal. Kiadói illusztrált szecessziós egészvászon kötés, kopott borÃtóval, a gerince hiányzik.