Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 26

F. Kohlrausch: Praktische Physik 1-2. Leipzig, 1951. Teubner Kiadói félvászon kötésben.
17165.

Rufpreis:
2 000 HUF
Vadász Elemér: Elemző földtan. (Bevezetés a földtanba). Szerk.: Jakucs Lászlóné. Bp., 1955, Akadémiai Kiadó. 516 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, kihajtható térképekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel. Megjelent 1000 példányban.
17166.

Rufpreis:
1 800 HUF
Dr. Hortobágyi Tibor et al.: Agrobotanika. Bp., 1980, Mezőgazdasági Kiadó. 583 p. Második kiadás. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként bejegyzésekkel. Megjelent 3000 példányban.
17167.

Rufpreis:
1 600 HUF
Nouveaux Élémens de Thérapeutique et de Matiere Médicale. Paris, é.n. (cca 1825), De LImprimerie de Rignoux. XLVIII+729+(1) p + 1 t. Francia nyelven. Átkötött, aranyozott gerincű műbőr-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal, az utolsó lap sérült, kissé hiányos.
17168.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
A Búvár zsebkönyvek sorozat 6 kötete + Siroki Zoltán: Díszmadarak a Lakásban Mezőgazdasági Kiadó, 1990
17169.

Rufpreis:
2 000 HUF
Catherine Parker-Littler: Kérdezd a szülésznőt! Ford.: Lipták Judit. Bp., 2011, M-Érték. Kiadói kartonált papírkötés.
17170.

Rufpreis:
2 400 HUF
Dr. Kelen Béla: Gyógyítás röntgen-, rádium- és ibolyántúli sugarakkal. Népszerű természettudományi könyvtár 4. Bp., 1923, Kir. Magyar. Természettudományi Társulat. 15 képpel. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, borítón és címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
17171.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Egészség-naptár. Szerk.: Dr. Schuschny Henrik. Bp., 1911, Petőfi Irodalmi Vállalat (Pesti Alfréd). Több korabeli reklámmal. Kiadói illusztrált szecessziós egészvászon kötés, kopott borítóval, a gerince hiányzik.
17172.

Rufpreis:
1 000 HUF
Németh Ferenc - Seregélyes Tibor: Ne bántsd a virágot! Néhány ritkaság a hazai növényvilágból. Bp, é.n., MTI Kiadó. Színes képmelléklettel. Kiadói papírkötésben. A borító kopott, de belül jó állapotban.
17173.

Rufpreis:
800 HUF
Cseri Rezső: A természet múzeumai. Bp., 1989, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17174.

Rufpreis:
800 HUF
Lárencz László - Szabó László György: Dél.Dunántúl neves gyógyszerészei. Pécs, 2014. Kiadói kartonálásban gazdag képanyaggal
17175.

Rufpreis:
2 000 HUF
17176.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF