Kriza János: Az álomlátó fiú. Székely népmesék. Válogatta és szerk.: K... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1000017/Kriza-Janos-Az-alomlato-fiu-Szekely-nepmesek-Valogatta-es-szerk-Kovacs-Agnes-Luka~II2466666
2466666
17305
401
Books: Tales
Beschreibung: Kriza János: Az álomlátó fiú. Székely népmesék. Válogatta és szerk.: Kovács Ágnes. Lukáts Kató rajzaival. Bp., 1961, Móra Ferenc. 268 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.
: karap_norbert
Katalognummer: