Bücher: Märchen Zahl der Lose: 30
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2466551
17304
401
Books: Tales
Frank L. Baum: Oz, a csodák csodája. Róna Emy rajzaival. Ford.: Beöthy Lydia. Bp., é.n., Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner). 189+3 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, kissé foltos gerinccel. 2466666
17305
401
Books: Tales
Kriza János: Az álomlátó fiú. Székely népmesék. Válogatta és szerk.: Kovács Ágnes. Lukáts Kató rajzaival. Bp., 1961, Móra Ferenc. 268 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval. 2467094
17306
401
Books: Tales
Verne Gyula: Várkastély a Kárpátokban. Fordította Huszár Imre. Bp.,é.n.,Franklin, 224 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, laza kötéssel.Sérült 2460816
17307
401
Books: Tales
Móricz Zsigmond: Pipacsok a tengeren. Szigethy István rajzaival. Bp., (1938), Athenaeum. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, jó példány 2466959
17308
401
Books: Tales
Molnár Imre-Lajtha László: Játékország. Bp.,é.n.,Kir. M. Egyetemi Nyomda. Horváth Jenő rajzaival. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítóval. 2461410
17309
401
Books: Tales
La Fontaine: Mesék. Szerk., az előszót és a jegyzeteket írta: Gyergyai Albert. (Bp.), (1954), Szépirodalmi Könyvkiadó. Egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány. 2460316
17310
401
Books: Tales
Sebők Zsigmond: Dörmögő Dömötör újabb utazásai a Királyhágón túl Bp., 1918, Franklin. Kissé megviselt félvászon kötésben 2219781
17311
401
2200
Books: Tales
2467092
17312
401
Books: Tales
Misnei Katalin: Matyóföldi mese. Rajzolta: Németh Mária. (Bp.) 1939. Cserépfalvi. 45 l. Lapszámozáson belül színes, egész oldalas képekkel illusztrálva. Fűzve,szakadozott kiadói borítékban.
2460002
17313
401
Books: Tales
Erős mackó. A finnugor népek meséi, dalai. Válogatta és szerk.: Dornbach Mária. Rékassy Csaba rajzaival. Bp.,1984, Móra. 232+4 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
2460022
17314
401
Books: Tales
Szántó György: A három vaskorona. Népmondák. Bp., 1960, Móra. Reich Károly (1922-1988) rajzaival illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a kötéstáblákon és a szennylapokon kisebb foltokkal, ázásnyomokkal, kissé sérült, ázott kiadói papír védőborítóban, tulajdonosi bejegyzéssel.
2460010
17315
401
Books: Tales
Rózsafiú és Tulipánleány. Kalotaszegi népmesék. Közzétette: Kovács Ágnes. Bp., 1987, Akadémiai Kiadó. 254 p. Killer Marcella illusztrációival. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF