17104.
401. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Nóber Imre: A kenyér története. Búvár Könyvek 29. Bp., 1962, Móra Ferenc. 128 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.