Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 55

Kosnár Sándor reczeptjei. Kézzel írt és illusztrált régi receptkönyv, számos színes rajzzal. Egyedi példány! H.n., é.n. (cca 1850-1900). Sérült vászonkötésben, hiányzó gerinccel, kopott, kissé sérült borítóval, kissé foltos lapokkal.
17080.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Csáky Sándor: A huszadik század szakácsművészete. Bp., 1936.,Petőfi Irodalmi Vállalat,(Mor[avská] Ostrava, Keller-ny.), 1 t.+832+61 p. Szövegközti illusztrációkkal. Harmadik, bővített kiadás. Átkötött kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, ex libris-szel, jó állapotban.
17081.

Rufpreis:
8 000 HUF
Konyhaművészeti Lexikon I-II. Fordította Hetényi Károly. h.n., é.n., Codex. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
17082.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Venesz József-Túrós Emil: Egységes vendéglátó receptkönyv és konyhatechnológia. Bp., 1988, Novorg. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, szakadt, műanyag védőborítóban, ex libris-szel.
17083.

Rufpreis:
3 000 HUF
17084.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Venesz József: Ételkészítés a vendéglátóiparban. Bp., 1968, Közgazdasági és Jogi. Kiadói műbőr-kötés, névbélyegzőkkel, a gerincen egészen kis sérüléssel.
17085.

Rufpreis:
3 000 HUF
Ignácz Sándor: Gyakorlati Méhészkedés. Bp., 1943, Mezőgazdasági Művelődési Társaság. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal, egyik oldalon ceruzás jelöléssel.
17086.

Rufpreis:
3 000 HUF
10
Örösi Pál Zoltán: Kis méhészkönyv. Bp.,1954, Mezőgazdasági. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással.
17087.

Rufpreis:
4 000 HUF
[Magyar Elek]: Az ínyesmester ezer új receptje. Bp., 1935, Athenaeum, 254 p. Első kiadás. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, az elülső szennylap és előzéklap kijár, a hátsó szennylap és előzéklap, valamint az utolsó lap (tartalomjegyzék) hiányzik.
17088.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Szerk.: - -. Bp.,[1937],Színházi Élet,(Athenaeum-ny.), 256+32 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, négy lapon és a hátsó kötéstábla belsején gyerekfirkával, egy lapon ceruzás jegyzettel, ex libris-szel.
17089.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Magyar Elek: Az ínyesmester szakácskönyve. Bővített és átdolgozott kiadás. Győry Miklós illusztrációival. Bp., 1970, Minerva. Kiadói nylon-kötés.
17090.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
17091.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF