17124.
401. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
[Magyar Elek:] Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., [1932], Athenaeum. 592+1 p. Új, lényegesen bővített kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, kissé laza kötéssel.