16655.
401. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 800 HUF
Kortársak a templomban. A kiállításokat rendezte, a kötetet szerk.: Bárdosi József. Bp., 2010, Orpheusz. 335 p. Számos fekete-fehér és színes fotóval. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Bárdosi József (1956- ) művészettörténész-muzeológus, a kötet szerkesztője által DEDIKÁLT példány.