16654.
401. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Faragó József, Nagy Jenő, Vámszer Géza: Kalotaszegi magyar népviselet (1949-1950). Bukarest, 1977, Kriterion. 392 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban, a kötéstáblák belső fele és a szennylapok kissé foltosak.