Herendi fehér, aranyozott szélű, hiányos étkészlet, kézzel festett, je... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500002/Herendi-feher-aranyozott-szelu-hianyos-etkeszlet-kezzel-festett-jelzett-hibatlan-kulC3~II2453415
2453415
11155
400
80000
Beschreibung: Herendi fehér, aranyozott szélű, hiányos étkészlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, különböző méretben.
: karap_norbert