11125. 400. Gelaufene Fernauktion Keramiken
1 600 HUF
0 HUF
Városlődi virágmintás fali dísztányér, mázas kerámia, jelzett, mázrepedésekkel, szélén kisebb sérüléssel, javítással, d: 19 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert