Keramiken

Zahl der Lose: 137

11000.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
Gorka Géza (1894-1971): Habános váza. Korongozott cserép, csontszínű, repesztett (ún. Bidtel) alapmázon, színesen festett növényi motívumok. Alján jelzett: masszába karcolt GNV háromszög Gorka. Szájpereme szépen restaurált. m:16,5cm, d:14cm
11001.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Gorka Lívia (1925 - 2011): Madaras dísztál  Korongozott és kézzel formázott kerámia. Felületén zöld színű, lefolyó (ún. coulé) alapmázon színes mázakkal festett madaras díszítmények. Peremén apró máz lepattanás. Jelzett: masszába karcolt GL Hungary d:30cm
11002.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
11003.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
11004.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,70
111,76
Medgyessy Ferenc (1881-1958): Súroló asszony 1960. Kézzel formált égetett agyag, jelzett m: 19 cm
11005.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,49
94,12
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő pár, Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm, sz: 18 cm
11006.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Vadász. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm
11007.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,70
111,76
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Kendős asszony. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
11008.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Kovács Éva (1938-2017): Anya gyermekeivel. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan. 40x18x17cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
11009.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Kovács Éva (1938-2017): Anya gyermekeivel. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan. 22x18x21cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
11010.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Szecessziós stílusú virágos fajansz váza, kisebb repedésekkel, m: 37,5 cm
11011.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF